Правила прийому дітей у заклад

Прийом дітей у заклад  здійснюється на підставі "Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних

та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367

І. Прийом дітей у 1-й клас

1.1. Прийом дітей у 1-й клас навчального закладу здійснюється, як правило, з шести років на безконкурсній основі.

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

1.2. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником. Особливості здобуття такими особами повної загальної середньої освіти визначаються спеціальним законом.

1.3. В першу чергу до 1-го класу зараховуються діти, які проживають в мікрорайоні закріпленого за навчальним закладом.

1.4. При наявності в 1-х класах вільних місць у навчальний заклад можуть бути зараховані і діти з мікрорайонів закріплених за іншими навчальними закладами. Перевага у прийомі в 1-й клас надається дітям, заяви батьків яких були зареєстровані раніше.

1.5. Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

-   заява на ім’я директора закладу;

-   копія свідоцтва про народження дитини;

-   медична картка встановленого зразка.

ІІ. Прийом дітей  у 2-11  класи

2.1. У 2-11 класи приймаються на безконкурсній основі діти, які переїхали на постійне місце проживання в мікрорайон закріплений за навчальним закладом.

2.2. Для прийому  у навчальний заклад  батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

-   заява на ім’я директора  закладу;

-   особова справа учня;

-   оригінал свідоцтва про базову загальну середню освіту (для учнів 10,11 класів);

-   медична картка встановленого зразка.

ІІІ. Зразки заяв для зарахування в навчальний заклад

Зразок для зарахування дитини в 1-й клас

домашня адреса: смт.Міжгір’я, вул.Шевченка,25,

тел. 2-13-49;  0951862346; 0678342866.

про зарахування

Прошу  зарахувати Белю Івана Васильовича, 13.02.1998 року народження,  до  1 класу, який фактично проживає за адресою:  смт.Міжгір’я, вул.Шевченка, 25 на денну форму здобуття освіти.

-         наявність права на першочергове зарахування (так або ні):  _____.

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у наданих до заяви документах.

Додаються:

1.     Копія свідоцтва про народження дитини.

2.     Медична довідка дитини (№ 086-1/о).

3.     Документ, що підтверджує місце проживання дитини.

15.05.2023р.                                                                                                                                             _______________

Зразок для зарахування дитини в 2-9 клас

домашня адреса: смт.Міжгір’я, вул.Шевченка,25,

тел. 2-13-49;  095 1862346; 0678342866.

про зарахування

Прошу  зарахувати Белю Івана Васильовича, 13.02.1998 року народження,  до  3 класу, який фактично проживає за адресою:  смт.Міжгір’я, вул.Шевченка, 25 на денну форму здобуття освіти.

Додаються:

1.     Особова справа дитини.

2.     Медична довідка дитини (№ 086-1/о).

3.     Документ, що підтверджує місце проживання дитини.

15.05.2023р.                                                                                                                                   _______________

Зразок для зарахування дитини в 10,11 клас

домашня адреса: смт.Міжгір’я, вул.Шевченка,25,

тел. 2-13-49;  095 1862346; 0678342866.

про зарахування

Прошу  зарахувати Белю Івана Васильовича, 13.02.1998 року народження,  до  10 класу, який фактично проживає за адресою:  смт.Міжгір’я, вул.Шевченка, 25 на денну форму здобуття освіти.

Додаються:

1.     Особова справа дитини.

2.     Свідоцтво про базову загальну середню освіту дитини.

3.     Медична довідка дитини (№ 086-1/о).

4.     Документ, що підтверджує місце проживання дитини.

15.05.2023р.                                                                                                                                 _______________