Навчання учнів 5-11 класів

З   6 квітня 2020 року, на YouTube-каналі МОН, а також ще на 14 телеканалах та медіаресурсах  о 10:00 розпочнеться трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині.

На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Кожен охочий може також завантажити розклад з темами на весь тиждень:

5 клас,   6 клас,   7 клас,   8 клас,   9 клас,   10 клас,   11 клас.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

• 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

• 9 клас – Рада та UA:Культура

Можливість долучитися до трансляції відеоуроків відкрита для всіх українських телеканалів.  До трансляції долучився  і  медіаресурс MEGOGO, що розмістить у себе  абсолютно всі уроки.

Нагадуємо, що уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться  о 10:00.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Щоб учням було зручніше навчатись, нижче наведені окремі списки відтворення для кожного класу:

Закликаємо батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!