Моніторинг якості знань учнів

МІЖГІРСЬКИЙ  ЛІЦЕЙ  №1 МІЖГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Н А К А З

24.10.2023                                                смт. Міжгір’я                                                     № 92

Про письмові перевірочні роботи для учнів 1-11 класів

протягом  2023-2024 н.р.

На виконання вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, Листа департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА  від 10.10.2016 року №01-15/3217 «Про проведення щорічного моніторингу», плану роботи закладу на 2023-2024 н.р.  та з метою одержання об’єктивної інформації про рівень якості навчальних досягнень учнів 1-11 класів

Н А К А З У Ю :

1. Адміністрації закладу протягом  2023-2024 н.р. провести:
    1. Письмові тематичні перевірочні роботи у класах, де викладають вчителі, що атестуються в 2023-2024 н.р,:

протягом навчального року.

1.2.  Письмові підсумкові перевірочні роботи у 11-х класах з предметів:

• українська мова;
  • математика;
  • історія України;
  • англійська мова.

протягом І семестру.

1.3.  Письмові тематичні перевірочні роботи  з предметів, які підлягають

внутрішкільному контролю:

• математика, інформатика  в 1-4 класах;
  • українська мова в 5-11 класах;
  • фізика, астрономія в 7-11 класах;
  • основи правознавства та громадянської освіти в 9-11 класах;
  • основи здоров’я, здоров’я, безпека та добробут в 5-9 класах.

протягом навчального року.

1.4.   Письмові тематичні перевірочні роботи  у класах, де викладають вчителі, робота яких підлягає контролю із-за письмових звернень заступників директора, батьків:

протягом навчального року.

1. Всі письмові підсумкові перевірочні роботи для учнів 11 класів провести у 2-х класних приміщеннях. Початок робіт  о 10.00 год.

Затвердити наступний графік  підсумкових перевірочних робіт для учнів 11 класів:

• 28 листопада (вівторок) – українська мова;
  • 1 грудня (п’ятниця) – математика;
  • 5 грудня (вівторок) – історія України;
  • 8 грудня (п’ятниця) – англійська мова.

Учні, які із-за певних причин не будуть в школі у дні написання робіт, напишуть роботи в інші дні до кінця І семестру.

1. В дні написання підсумкових перевірочних робіт всі учні 11-х класів звільняються від уроків. Пропущені теми відпрацюються на уроках шляхом ущільнення матеріалу.
  2. Вчителям – предметникам:
    1.   Для недопущення перевантаження учнів письмові перевірочні роботи поєднувати із запланованими в календарних планах письмовими роботами.
    2.  Оцінки за перевірочні роботи  у 11 класах виставити у класні журнали  в колонку з датою написання. У змісті уроку зробити запис «Підсумкова перевірочна робота».  Ці оцінки у тематичну оцінку не враховувати.

При виставлянні оцінок за І семестр враховувати тематичні оцінки та оцінку  за

«підсумкову перевірочну роботу».

1. Заступникам директора закладу  Петрище О.М, Казюк Р.І.. Беля Г.В.:
  2. 1.При складанні завдань для проведення письмових перевірочних робіт та критеріїв їх оцінювання використовувати вимоги розроблені Закарпатським ІППО та іншими методичними рекомендаціями.
  3. 2.Завдання для перевірочних робіт мають відповідати темам, вивчених  або повторених учнями протягом  І  семестру 2023-2024 навчального року.
  4. 3.Спрямувати роботу педагогів закладу на підвищення відповідальності за якість професійної діяльності в частині оцінювання навчальних досягнень учнів.

Результати  контролю за якістю надання освітніх послуг  враховувати  під   час

атестації педагогічних працівників.

1.  Узагальнені результати письмових перевірочних робіт  висвітлити  у  наказі      по закладу та обговорити на засіданнях професійних спільнот педагогів.
  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В.о.директора  закладу                        Михайло Коваль